KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12109176
nr 1210 9176
Vladimir Chirkov, Former, signerad. Olja på duk, 37x27
Utrop:
500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 15 oktober 2018
kl 18:20:53
100 kr
450 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.600 kr